Hanimiş benim MARKAM !


Neyse ki çok geç değil sizin için. Firmanızın ismi (dikkatle bakınız marka demiyorum, çünkü şu acı gerçeği kabul edelim önce, sizin firmanız henüz marka değil. Ama olacak... Hiç merak etmeyin. Bunun yöntemleri var. Sabırlı olun, bunun bir süresi var. Yunus Emre 40 yıl düz odun taşıyor, bir çocuk 9 ayda doğuyor, bir üniversite okumak istesen 4 yıl sürüyor, askerlik 1 sene ve gitmeyene kız vermiyorlar vs. vs. ama herkes hemen bi markam olsun istiyor. Yok öyle bir şey. Bir bebek hemen yürüyebilir mi ? Firma sahipleri koşsun istiyor. Bir bebek hemen konuşabilir mi ? Ama yoook şarkı söyletmek istiyorlar, olmaz öyle hemen, durun hele bi "agu" desin.


Hepsinin bir yolu yöntemi var, boşuna mı okuduk biz, boşuna mı Türkiye'nin en çok kobi reklamı yapan yapımcısı, yönetmeni olduk. Hepsini tek tek yapacağız. Sizlerle adım adım gerçekleştireceğiz bütün hayallerinizi. Bebeğimizi elimize alıp onu besleyeceğiz, agu, baba, anne diyecek, altını birlikte bezleyeceğiz, gazını beraber alacağız, sonra emeklemeyi öğreteceğiz.


Nasıl mı? Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler, elbette bizim de var bir yöntemimiz. Hem de hiç kimsenin uygulamadığı, sadece Tuncay Türkyılmaz'ın bir tezi olan özel bir yöntemden bahsediyoruz. Firmanız nasıl konumlandırılmalı, tüketici zihnindeki yeriniz nedir ? Nasıl reklam yapmalısınız ? Firmanızı (ya da ürününüzü) nasıl marka yaparız, nasıl konumlandırır ve nasıl kimliklendiririz ? Teknikleri, analizleri, yöntemleri, HEPSİ biz de mevcut, dedik ya bizim de bir yoğurt yiyiş şeklimiz var. Bu konuda Reclamcı Prodüksiyon'dan 7/24 tam hizmet alabilirsiniz...

#reklam #marka #TuncayTürkyılmaz #ReklamFilmi #ReklamStratejileri #Reklamcılık #AtölyeSanatKafe #ReclamcıProdüksiyon

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

  RECLAMCI

Her hakkı Reclamcı Prodüksiyon'a aittir

                2021

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page